لطفاً کمی صبر کنید ...

به الوسلام خوش آمدید

مشاهده خدمات

خدمات ما

طراحی پروژه های ترکیبی

می توانید پرژه های ترکیبی از وب سایت ،اپلیکیشن اندروید و آی او اس و ربات تلگرام سیستم هایی مثل اسنپ و … بسازید .

طراحی شبکه اجتماعی

تیم فنی ما توان پیاده سازی کامل شبکه اجتماعی شبیه به اینستاگرام را در کارنامه خود دارد و می توانیم نام شما را در این زمینه به همه بشناسانیم .

طراحی وب سایت

از مهارت و تخصص خود استفاده خواهیم کرد تا با توجه به نیاز شما یک وب‌سایت زیبا و کاربردی بیافرینیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

با یک سایت فروشگاهی سریع و کارآمد می‌توانید تجربۀ خریدی لذت‌بخش را به مشتریان خود ارائه دهید.

طراحی اپلیکیشن

یک برنامۀ مناسب برای گوشی‌های اندرویدی طراحی کنید تا مشتریان به راحتی با شما ارتباط داشته باشند.

طراحی ربات تلگرام

خدمات و مطالب جذاب و مفید خود را  با ربات تلگرام به راحتی به میلیون ها مخاطب ارائه کنید تا شما را به عنوان یک مرجع بشناسند.

نمونه کارهای ما

درباره الوسلام

شرکت الوسلام ، با تکیه بر رویکردی خلاقانه و نوآورانه، چشم‌انداز کلیدی خود را گسترش و ارتقای سطح آگاهی جامعه یادگیرنده ایرانی از طریق محصولات و خدمات نوین الکترونیکی در کشور قرار داده است.
تجارب الوسلام در حوزه توسعه کسب و کارهای نوپا و تولید محتوای الکترونیکی، بهره‌گیری از نیروهای جوان و متخصص ایرانی و نیز نگاهی ارزشی و پویا به حوزه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، سبب شد تا فضایی مستعد و کارآمد به منظور تحقق و فراگیری این چشم‌انداز پدید آید.

اگهی ها و نیازمندی ها :

- هر روز هزاران نفر در پی انتشار آگهی یا اطلاع از آن (خانه، خودرو، سفر، استخدام) هستند. این بخش به راهکارهایی مطمئن جهت این امر اندیشیده شده است. الوسلام با بکارگیری از تیم پشتیبانی دیتا، تمامی اطلاعات را پیش از انتشار راستی آزمایی و ارزیابی میکند.

کسب و کار :

- این بخش شامل ارائه راهکار و محتوای مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط که برگرفته از رویکرد تخصصی .... به این حوزه‌های کاری و همچنین تعامل سازنده با صاحبان و فعالان این کسب‌وکارهاست که منجر به بالابردن اعتماد و اطمينان کاربر میشود.

آخرین نوشته های وبلاگ

ارتباط با ما

09189151266

الوسلام ، پیشگام در فناوری های نوین